Club

PRONG + SUPERBUTT + TRENCHFOOT

Archief

Prong is terug! Deze keer met een remixplaat onder de arm: ‘Power of the Damn MiXXXer’ (met remixes van leden van o.a. Pitchshifter, Anthrax, Revolting Cocks en The Dillinger Escape Plan). Deze plaat borduurt verder op het uitstekende ‘Power of the Damager’ uit 2007. Dat was de plaat die Prong bij haar heropstanding in 2003 had moeten uitbrengen. De recensies waren unaniem positief en terecht! 'Power of the Damager' liet immers een gretige band horen die klaar was om alles en iedereen het nakijken te geven, te 'shredden' en verschrikkelijk 'ass te kicken'.

Hopelijk krijgen frontman Tommy Victor en co eindelijk wat ze verdienen: een standbeeld in de metalwereld. Want Prong is een trendsetter en net zoals vele trendsetters is Prong nooit echt helemaal doorgebroken ondanks enkele fantastische en grensverleggende albums als ‘Beg To Differ’, ‘Prove You Wrong’ en ‘Cleansing’.  Andere – vaak mindere goden – zijn met de pluimen gaan lopen. Talloze bands en artiesten (waaronder Korn, Static X, Trent Reznor van Nine Inch Nails,… ) noemen de groep een belangrijke invloed. Helaas zijn velen bekender geworden dan hun leermeesters. Frontman Tommy Victor laat het gelukkig niet aan zijn hart komen en blijft koppig zijn eigen weg gaan.

Het eerder aangekondigde optreden van Timer werd om productionele redenen geannuleerd.



Trix Community

Als eerste op de hoogte gehouden worden van nieuwe concerten, workshops en meer? Schrijf je in op ons Whatsapp-kanaal of op ons Instagram Broadcast Channel!

Heb je een vraag? Stuur ons een DM via Facebook of Instagram, of een berichtje op Whatsapp via 0468 21 35 63!