Zaal

HANSON + LEWIS WATSON

Archief

TIJDSCHEMA
- 18u30: deuren open
- 19u30: Lewis Watson
- 20u30: Hanson

Na het concert van Hanson is er nog een gratis '90s Party in het Trix Café!

Dit concert is in samenwerking met Greenhouse Talent.
Voor dit concert worden geen cultuurcheques van Gate15 toegelaten.

Voor fans van

Savage Garden, Gavin DeGraw, Westlife, Boyzone, The Jonas Brothers, The Backstreet Boys

Hanson ^us^

Wie jong was in 1997, herinnert zich ongetwijfeld de door de Dust Brothers (producers van onder andere the Beastie Boys en Beck) geproducete ‘MMMBop’. Een oorwurm die in 27 verschillende landen nummer één werd. Op slag vergaten de piepjonge broers Isaac, Taylor en Zac Hanson hun geploeter in de marge. De jongens hadden voordien al vijf jaar aan hun muziek gewerkt en twee platen in eigen beheer uitgebracht. ‘Middle of nowhere’ - hun debuut voor Mercury - oversteeg alle verwachtingen. De plaat bevatte vijf hitsingles (‘MMMBop’, ‘Where’s the love’, ‘I will come to you’, ‘Weird’ en ‘Thinking of you’) en werd wereldwijd door 10 miljoen gezinnen geadopteerd.

Om hun 25-jarig bestaan te vieren komt Hanson op 9 juni 2017 naar Trix. Naast de jubileumplaten ‘Middle of Nowhere’ (20 jaar), ‘Middle of Nowhere Acoustic’ & ‘The Walk’ (10 jaar) en ‘Anthems’ (4 jaar) zullen ze er ook hun - nog te verschijnen - zevende plaat in de bloemetjes zetten. Het optreden in Trix wordt een eerbetoon aan hun muziek en fans. Met een snuifje soul, een vleugje rock ‘n’ roll en veel harmonie willen ze hun trouwste fans extra verwennen. Voor al wie oprecht jong was in 1997 (de broertjes Hanson en hun fans dus), is de countdown begonnen!

Lewis Watson ^uk^

Jonge Britse singer-songwriter. Begin maart verscheen zijn tweede album: 'Midnight'.

Trix Community

Als eerste op de hoogte gehouden worden van nieuwe concerten, workshops en meer? Schrijf je in op ons Whatsapp-kanaal of op ons Instagram Broadcast Channel!

Heb je een vraag? Stuur ons een DM via Facebook of Instagram, of een berichtje op Whatsapp via 0468 21 35 63!