Café

Afterparty Ghostemane & Tourist LeMC: ROEDEL + BLACK MAMBA

Archief

Deze afterparty in het Trix Café is gratis toegankelijk en start na afloop van het concert van Ghostemane in de Trix Zaal en Tourist LeMC in de Lotto Arena

Opgelet: vol = vol! 

Roedel ^be^
Speelde reeds in Trix in 02.2020

VR 07.02 - 22:20 - Bar

Roedel is een zeskoppig rapcollectief uit Antwerpen dat laat zien dat het geheel groter is dan de som der delen. Zo besloten Luie Louis, Mitxelena, Rikky Rozay, Brakka Briesje, tusais en Stef hun krachten te bundelen en zelf in te staan voor elk aspect. De debuutplaat Hondsdolheid is hier het eerste resultaat van en bewijst dat hiphop uit Antwerpen levendiger is dan ooit. Het vervolg hierop zal niet lang meer op zich laten wachten. Dat het potten zal breken, staat nu al vast.

“Op Hondsdolheid zijn de beats chill en schaduwrijk, met wortels die tot diep in de nineties lopen. De samples raken met de vingertoppen de jazz aan. De raps zijn ruw en opzwepend, zoals bij STIKSTOF.” - De Morgen

Blck Mamba (dj)
Speelde reeds in Trix in 03.2022

Blck Mamba geeft haar eigen draai aan clubmuziek met eigenzinnige edits, bizarre blends en monsterzware ritmes. Ze houdt de vinger aan de pols in het Brusselse clubcircuit, en licht daarbij lokale producers, artiesten en labels uit in haar sets. Met als kers op de taart haar eigen feestconcept Mo Mamba.

Onlangs gaf de Belgisch-Nigeriaanse artieste haar eigen draai aan het genre met twee donkere, no-nonsense clubknallers met scenefavorieten Rouge en Magugu.

Eten & drinken in Trix?

Dat kan tijdens deze concertavond. Van bij de start van het event, vind je in de tuin van Trix een foodtruck terug.

Trix Community

Als eerste op de hoogte gehouden worden van nieuwe concerten, workshops en meer? Schrijf je in op ons Whatsapp-kanaal of op ons Instagram Broadcast Channel!

Heb je een vraag? Stuur ons een DM via Facebook of Instagram, of een berichtje op Whatsapp via 0468 21 35 63!