
Huracán
+ afterparty door dj's midnightcruiser.
Drums Are For Parades, Tool
Huracán
Huracán is een vierkoppig beest uit Gent/Antwerpen dat al enkele jaren de Belgische underground vakkundig aan flarden scheurt. Verwacht je aan opzwepende sludge metal vol tempowisselingen, vlijmscherpe riffs, stuwende drums, energieke screams en opzwepende vocals.
Hun derde album ‘We Are Very Happy' kwam in september ‘22 uit op Dunk! Records en neemt je mee in een hypnotische trip vol rusteloze energie en opgefokte emoties. De albumtitel is dan wel ietwat cynisch, maar van de pompende livesets van Huracán wordt een mens in elk geval steeds very happy, wat al werd bewezen in onder andere Ancienne Belgique, Alcatraz festival, Rock Herk, TRIX, OLT Rivierenhof en als support voor Life of Agony in het Depot!
Those Who Didn't
Het Antwerpse viertal Those Who Didn’t laat de muziek spreken met korte, catchy tracks die zonder woorden tegen je schreeuwen. Denk aan Battles, Mogwai, Don Caballero, Fugazi, IDLES, Squid en Brutus, maar dan op hun eigen, compromisloze manier. Hun sound? Deprimerende feel-good tunes die je raken als een mokerslag en in je hoofd blijven ronddwalen. Live? Oordoppen, zonnebril en een mondstuk verplicht, tenzij je graag blind, doof en sprakeloos naar huis gaat.