Preoccupations
/ Lou K

Preoccupations

Na 13 jaar, 400+ shows en een flinke dosis chaos (lees: gebroken botten, gestolen gear, verloren vrienden en gehoor), blijft Preoccupations zich herdefiniëren.

TIJDSCHEMA
/ 19u30: deuren open
/ 20u15 - 20u45: Lou K
/ 21u15 - 22u30: Preoccupations

Alle tijden zijn onder voorbehoud.

Voor fans van

Protomartyr / Savages / Factory Floor

Preoccupations

Na 13 jaar, 400+ shows en een flinke dosis chaos (lees: gebroken botten, gestolen gear, verloren vrienden en gehoor), blijft Preoccupations zichzelf heruitvinden. Hun nieuwe album 'Ill at Ease' klinkt soms als de soundtrack van een verwoeste planeet, dan weer als een blik in een onbekende toekomst. Altijd duister, intens en meeslepend.

De band ontstond in 2012 als Viet Cong en brak door met het rauwe nummer 'Continental Shelf'. Voor die tijd maakten frontman Matt Flegel en drummer Mike Wallace deel uit van Women, een invloedrijke postpunkband die cultalbums als 'Public Strain' uitbracht. Na controverse over de naam Viet Cong doopte de band zich om tot Preoccupations, en sindsdien blijven ze evolueren zonder ooit hun scherpe randjes te verliezen.

'Ill at Ease' is hun vijfde plaat, en misschien wel hun meest ambitieuze tot nu toe: vol existentiële vragen, dystopische beelden en onverwachte schoonheid.

Lees meer

Lou K

LOU K is een schilder, dichter en muzikant die floreert in de feministische Belgische postpunkscene. Lou K's nummers zijn als duistere gedichten met veel fuzz, die de werelden van PJ Harvey, Whispering Sons, Model Actriz en Klo Pelgag oproepen. Ze zetten het podium in vuur en vlam met hun twee muzikanten: Raphaële Germser op bas (Monolithe noir, Wax Tailor, Birdpen, etc.) en Audrey Dechèvre op drums (Faust, Maple Paper, etc.).

Hun debuutalbum, "L'obscurité", biedt een scala aan grungerock, zowel politiek
geëngageerd als dromerig. Deze muziek, puur, visceraal en meeslepend, transformeert de concerten van dit trio in een impactvolle performance, vol elektrische woede en liefde.

Lees meer